Hakkımızda
armesan
        Firmamız 2005 yılında faliyete başlamış olup uzun ar-ge çalışmalarıyla ISI KONTROL CİHAZLARI imalatı ile faliyetine başlamıştır.


Bunun yanısıra talep üzerine özel proje bazında farklı firmaların imalatında kullanmak üzere elektronik kart cihaz ve ar-ge çalışmalarıyla destek verip bu uzun yolda faliyetlerimizi devam ettirdik.


Farklı sektörlerede çekilerek MARKET OTOMASYONU üzerindede faaliyetlerine KASABANKO kontrol kartı ve cihazlarıylada desteyini vermektedir.

Bunun yanı sıra T.C.D.D raylı sistemlerinde özel tasarım ile sinyalizasyon sistemlerinde sinyalizasyon lambalarının korunması ve daimi çalışması için akım kontrollü role sistemleriylede faliyetini sürdürmektedir.

Yurtdışı faliyetlerinde özel tasarım olan gökdelenlerin (TOWIR) üzerinde bulunan UÇAK İKAZ sistemlerinde yedek sistemi devreye alıp kontrol odasına uyarı rolesi ilede adımlarını büyüten firmamız rezistans sistemli makinalarda kullanılmak üzere arızalanan rezistansın değişim uyarısıyla PLC sistemleri ilede desteklenen cihaz imalatlarıyla hizmetine devam etmektedir.
ARMESAN ELEKTRONİK ISI KONTROL SAN. VE TİC.
FİKİRLERİNİZE HERZAMAN DESTEK VERİYORUZ
Firmamız hiç sıkılmadan anlıyacağınız şekilde siz değerli müşterilerimize destek vermekten GURUR duymaktadır.
Hakkımızda
Ana Sayfa    Ürünler    Hakkımızda    İndir    Katalog    İletişim